Najczęstsze pytania

shape1
shape2
shape3
shape4
shape
shape
 • Do kiedy będzie trwać przedsprzedaż?

  Przedsprzedaż zaczyna się 15 stycznia 2020 roku i będzie trwać do 29 lutego 2020 roku.

 • Co mogę kupić w przedsprzedaży?

  W przedsprzedaży można dokonać zakupu książki, jak również książki z ebookiem w formie PDF oraz książki w zestawie z drugą książką, która zostanie przekazana jako darowizna dla dziecka w potrzebie lub w domu dziecka.

 • Kiedy otrzymam książki zakupione w trakcie przedsprzedaży?

  Wysyłka książek zakupionych w przedsprzedaży rozpocznie się 2 marca 2020 roku. W przypadku wersji elektronicznej książki wysyłka nastąpi najpóźniej w ciągu 24 godzin od otrzymania środków na koncie wydawnictwa.

 • Jak mogę odebrać zakupione książki?

  Zakupione książki będą wysyłane kurierem. Będzie również możliwość odbioru osobistego pod adresem wydawnictwa. W przypadku książki elektronicznej, wysyłka nastąpi na adres mailowy podany podczas składania zamówienia.

 • Czy mogę książkę zwrócić?

  Tak, zgodnie z obowiązującym prawem oraz regulaminem sklepu istnieje możliwość zworotu książek zamówionych online w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Nie dotyczy to książek dostarczanych w formie elektronicznej.

 • Na czym polega zakup książki dla dziecka w potrzebie?

  Współpracujemy z OCC Polska, organizatorem akcji "Gwiazdkowa Niespodzianka", oraz Fundacją Czynów Niezwykłych "Rzeka Życia", która wspiera różne domy dziecka. Zakupiona w ten sposób ksiażka zostanie przekazana jako darowizna na akcję "Gwiazdkowa Niespodzianka" albo dla dziecka z jednego z domów dziecka, z którymi współpracuje Fundacja Czynów Niezwykłych "Rzeka Życia".

Ask Your Question

Do góry